logo

O nas

Firma Business Power Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w obszarze zasilania gwarantowanego. Podstawowym zakresem jej działalności jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań służących  do zapewnienia ciągłości zasilania elektrycznego wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z odbiorami o znaczeniu priorytetowym, bądź krytycznym. W obecnych czasach, gdy całe nasze otoczenie, a wręcz nasze prawidłowe funkcjonowanie uzależnione jest od systemów wymagających zasilania, a równocześnie coraz częściej słyszymy o awariach sieci zasilającej paraliżujących wiele miast na całym świecie, niezbędne jest tworzenie systemów zasilania awaryjnego opartego o nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone produkty i technologie.

Dostrzegając stały wzrost zapotrzebowania na zasilanie gwarantowane, szczególnie w instalacjach dużych mocy, Bussiness Power  specjalizuje się w doborze i dostawie systemów zasilania awaryjnego na poziomie całych obiektów typu data center, a także obiektów infrastruktury (zakłady produkcji ciągłej, centra logistyczne, stadiony, lotniska, szpitale, etc.). To właśnie w tych segmentach produkty oferowane w Polsce przez naszą firmę są nowym jakościowo rozwiązaniem. Znajdują zastosowanie w tych instalacjach, gdzie klasyczne (statyczne) zasilacze awaryjne nie mogą dostarczyć ani takich mocy, ani takich parametrów. Spełniamy jednoczesnie najwyższe kryteria jakości zasilania (współczynniki dostępności).
Business Power  jest jedynym dystrybutorem w Polsce produktów koncernu Piller Power Systems GmbH (www.piller.com), zarówno dynamicznych o mocach od 625 do 2500 kVA, jak i statycznych o mocach od 3 do 400 kVA. Rozwiązania dynamiczne  oferowane są przede wszystkim wszędzie tam, gdzie występuje wyraźna ich przewaga nad rozwiązanami statycznymi oraz wymagany jest najwyższy poziom niezawodności i dostępności zasilania. Nasza oferta uwzględnia uznane produkty firmy APC-MGE szczególnie w średnich i małych mocach i do zastosowań w mniejszych obiektach lub w wydzielonych instalacjach.

Ambicją firmy jest zdobycie pozycji lidera na rynku zasilania awaryjnego UPS poprzez stosowanie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii i rozwiązań, popartych serwisem eksploatacyjnym o najwyższych standardach. Dostrzegamy na dzisiejszym rynku zasilania awaryjnego miejsce dla firmy, która w sposób spójny celuje zarówno w najszybciej rozwijającym się segmencie instalacji dużych mocy, jednocześnie dostarczając usług serwisowych o najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy posiadaja wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych systemów zasilania awaryjnego. W obszarach, gdzie widzimy możliwe efekty synergii współpracujemy z Partnerami wspomagającymi biura projektowe w procesie projektowania instalacji wykorzystujących produkty Piller, a także firmą specjalizującą się w audytach energetycznych.

Zapraszamy Państwa do współpracy.