Business power

Nasza firma powstała jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w obszarze zasilania gwarantowanego. Podstawowym zakresem jej działalności jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań służących do zapewnienia ciągłości zasilania elektrycznego wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z odbiorami o znaczeniu priorytetowym, bądź krytycznym. W obecnych czasach, gdy całe nasze otoczenie uzależnione jest od systemów wymagających zasilania, a równocześnie coraz częściej słyszymy o awariach sieci zasilającej paraliżujących wiele miast na całym świecie, niezbędne jest tworzenie systemów zasilania awaryjnego opartego o nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone produkty i technologie.


Dostrzegając stały wzrost zapotrzebowania na zasilanie gwarantowane, szczególnie w instalacjach dużych mocy, Bussiness Power specjalizuje się w doborze i dostawie systemów zasilania awaryjnego na poziomie całych obiektów typu data center, a także obiektów infrastruktury (zakłady produkcji ciągłej, centra logistyczne, stadiony, lotniska, szpitale, etc.). To właśnie w tych segmentach produkty oferowane w Polsce przez naszą firmę są nowym jakościowo rozwiązaniem. Znajdują zastosowanie w tych instalacjach, gdzie klasyczne (statyczne) zasilacze awaryjne nie mogą dostarczyć ani takich mocy,ani takich parametrów.
Jesteśmy  jedynym dystrybutorem w Polsce produktów koncernu Piller Power Systems GmbH (zarówno dynamicznych o mocach od 560 do 2700 kW, jak i statycznych o mocach od 3 do 400 kVA.
Ambicją firmy jest zdobycie pozycji lidera na rynku zasilania awaryjnego UPS poprzez stosowanie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii i rozwiązań, popartych serwisem eksploatacyjnym o najwyższych standardach.

Nasi pracownicy posiadaja wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych systemów zasilania awaryjnego. W obszarach, gdzie widzimy możliwe efekty synergii współpracujemy z Partnerami wspomagającymi biura projektowe w procesie projektowania instalacji wykorzystujących produkty Piller, a także firmą specjalizującą się w audytach energetycznych.