UNIBLOCK™ UPS from 150kW up to 50MW


UNIBLOCK™ jest kluczowym elementem zapewniającym płynne zasilanie systemów i procesów biznesowych, zapewniając niezależność i od zasilania sieciowego i zakłóceń w sieci zasilającej. Zapewnia wysoką wydajność przy minimalnej liczbie komponentów. 

UNIBLOCK™ UB-V Series Electrically Coupled UPS for Data Centres

UPS od 1MW do 50MWNowa platforma UPS serii UB-V została zaprojektowana dla działających na dużą skalę centrów danych. Zasilacz UPS serii UB-V to najnowsza generacja zasilaczy UPS firmy Piller. Całkowicie nowa platforma elektroniczna zapewnia jeszcze wyższą niezawodność dzięki zaawansowanej autodiagnostyce i poprawionej architekturze wewnętrznej, wykorzystującej unikalny protokół komunikacji Ethernet w czasie rzeczywistym znany jako PillerLINK™. Opatentowana topologia zapewnia nadmiarowość między płytami elektronicznymi zasilanymi przez nadmiarowe zasilacze, które są zasilane z nadmiarowych źródeł.

UNIBLOCK™ UB-V Series Electrically Coupled UPS for Industrial & Other ApplicationsPostęp technologiczny w praktycznie każdej dziedzinie ludzkiej działalności przynosi bezprecedensowe zapotrzebowanie na czyste, nieprzerwane zasilanie, a wraz z nim zapotrzebowanie na coraz bardziej niezawodne, wydajne i elastyczne rozwiązania UPS.


W każdym zastosowaniu przemysłowym wdrożenie nowej technologii stwarza odpowiednie wyzwania związane z zasilaczami UPS, a problemy związane ze zmianami obciążenia, izolacją harmonicznych, warunkami otoczenia i marnotrawstwem energii są bardziej potencjalnie szkodliwe niż kiedykolwiek. Seria UB-V firmy Piller, zbudowana na renomowanej niemieckiej niezawodności UNIBLOCK™, reprezentuje najbardziej elastyczne i niezawodne elektrycznie sprzężone rotacyjne zasilacze UPS dostępne obecnie na rynku.

UNIBLOCK™ UBT+

rotary ups

Piller UNIBLOCK™ UBT+ to system UPS z najnowocześniejszą technologią. Unikalna konstrukcja z wszechstronnymi opcjami sprawia, że UBT+ doskonale nadaje się do istniejących lub nowych instalacji.

UBT+ zapewnia najwyższą wydajność i wydajność przy minimalnej liczbie komponentów i łączy w sobie zalety wszystkich różnych konfiguracji zasilania dla krótko- lub długoterminowego podtrzymywania, z generowaniem w trybie gotowości lub z kogeneracją. UBT+ może być używany w aplikacjach niskiego i średniego napięcia, chłodzenie może odbywać się za pomocą powietrza lub wody, a podtrzymywanie może odbywać się za pomocą akumulatorów lub koła zamachowego.